to top

Osnovni studij

Bijeljina

Ispiti

Raspored ispita u redovnim rokovima

BIJELJINA

RASPORED ISPITA ZA STUDENTE I GODINE STUDIJA                

U AKADEMSKOJ 2018/19. GODINI

 

Red. br.

PREDMET

ISPITNI ROK

DATUM I VRIJEME

1.       

 

 

TEORIJA DRŽAVE

APRILSKI

dana 15.4.2019. godine u 11.30 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 25.6.2019. godine u 10.00 časova

 II TERMIN

dana 09.7.2019. godine u 10.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 11.9.2019. godine u 10.30 časova

II TERMIN

dana 25.9.2019. godine u 10.30 časova

OKTOBARSKI

dana 14.10.2019. godine u 10.30 časova

2.       

 

TEORIJA PRAVA

 

APRILSKI

dana 19.4.2019. godine u 11.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 25.6.2019. godine u 12.00 časova

 II TERMIN

dana 09.7.2019. godine u 12.00 časova

 SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 11.9.2019. godine u 11.15 časova

II TERMIN

dana 25.9.2019. godine u 11.15 časova

OKTOBARSKI

dana 14.10.2019. godine u 11.15 časova

3.       

 

NACIONALNA

PRAVNA ISTORIJA

 

APRILSKI

dana 18.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 19.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 03.7.2019. godine u 09.00 časova

 SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

4.       

 

 

OPŠTA

PRAVNA ISTORIJA

 

 

 

 

APRILSKI

dana 18.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 19.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 03.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

5.       

 

 

RIMSKO PRAVO

 

 

 

APRILSKI

dana 11.4.2019. godine u 11.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

6.       

 

 

 

SOCIOLOGIJA

 

 

 

 

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 10.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

7.       

 

 

 

OSNOVI EKONOMIJE

 

 

 

 

APRILSKI

dana 25.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 17.6.2019. godine u 12.00 časova

 II TERMIN

dana 01.7.2019. godine u 12.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 03.9.2019. godine u 12.00 časova

II TERMIN

dana 18.9.2019. godine u 12.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

8.       

 

 

UVOD U

GRAĐANSKO PRAVO

 

 

 

APRILSKI

dana 22.4.2019. godine u 15.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 04.7.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 17.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 04.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 23.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

9.       

 

 

ENGLESKI JEZIK

 

 

 

 

APRILSKI

dana 16.4.2019. godine u 16.30 časova

JUNSKO-JULSKI

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 18.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 02.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 10.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 24.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

 

RASPORED ISPITA ZA STUDENTE II GODINE STUDIJA   

U AKADEMSKOJ 2018/19. GODINI

 

Red. br.

PREDMET

ISPITNI ROK

DATUM I VRIJEME

1.       

 

USTAVNO PRAVO I

APRILSKI

dana 23.4.2019. godine u 10.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 24.6.2019. godine u 10.00 časova

 II TERMIN

dana 08.7.2019. godine u 10.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 16.9.2019. godine u 10.00 časova

II TERMIN

dana 30.9.2019. godine u 10.00 časova

OKTOBARSKI

dana 08.10.2019. godine u 10.00 časova

2.       

 

USTAVNO PRAVO II

APRILSKI

dana 23.4.2019. godine u 11.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 24.6.2019. godine u 12.00 časova

 II TERMIN

dana 08.7.2019. godine u 12.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 16.9.2019. godine u 12.00 časova

II TERMIN

dana 30.9.2019. godine u 12.00 časova

OKTOBARSKI

dana 08.10.2019. godine u 12.00 časova

3.       

 

KRIVIČNO PRAVO I

APRILSKI

dana 10.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 20.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 09.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 02.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 17.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

4.       

 

KRIVIČNO PRAVO II

APRILSKI

dana 10.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 20.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 09.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 02.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 17.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

5.       

 

STVARNO PRAVO

 

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 13.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 26.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 10.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

6.       

 

 

 

PORODIČNO PRAVO

 

APRILSKI

dana 22.4.2019. godine u 15.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 04.7.2019. godine u 11.30 časova

 II TERMIN

dana 17.7.2019. godine u 11.30 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 04.9.2019. godine u 11.30 časova

II TERMIN

dana 23.9.2019. godine u 11.30 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

7.       

 

 

 

 

 

NASLJEDNO PRAVO

 

 

 

 

 

 

APRILSKI

dana 15.4.2019. godine u 14.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 21.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 11.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 06.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 20.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

8.       

 

EKONOMSKA POLITIKA I  EVROPSKE INTEGRACIJE

 

 

 

APRILSKI

dana 25.4.2019. godine u 12.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 17.6.2019. godine u 12.00 časova

 II TERMIN

dana 01.7.2019. godine u 12.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 03.9.2019. godine u 12.00 časova

II TERMIN

dana 18.9.2019. godine u 12.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

9.       

 

 

ENGLESKI JEZIK II

 

 

 

APRILSKI

dana 16.4.2019. godine u 16.30 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 18.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 02.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 10.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 24.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

RASPORED ISPITA ZA STUDENTE III GODINE STUDIJA 

U AKADEMSKOJ 2018/19. GODINI

 

Red. br.

PREDMET

ISPITNI ROK

DATUM I VRIJEME

1.       

 

OBLIGACIONO PRAVO

 

OPŠTI DIO

APRILSKI

dana 25.4.2019. godine u 09.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 27.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 11.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 06.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 26.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

2.       

 

OBLIGACIONO PRAVO

 

POSEBNI DIO

APRILSKI

dana 25.4.2019. godine u 09.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 27.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 11.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 06.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 26.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

3.       

 

KRIVIČNO PROCESNO PRAVO

 

OPŠTI DIO

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 14.45 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 21.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 08.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 04.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 20.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

4.       

 

KRIVIČNO PROCESNO PRAVO

 

POSEBNI DIO

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 14.45 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 21.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 08.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 04.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 20.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

5.       

 

KRIMINOLOGIJA SA PENOLOGIJOM

APRILSKI

dana 12.4.2019. godine u 15.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

6.       

 

PRAVO PRIVREDNIH DRUŠTAVA

APRILSKI

dana 22.4.2019. godine u 15.45 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

7.       

 

 

KRIMINALISTIKA

 

 

 

APRILSKI

dana 23.4.2019. godine u 17.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 19.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 03.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 13.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 27.9.2019. godine u 10.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

8.       

 

FINANSIJE

 I

FINANSIJSKO PRAVO

APRILSKI

dana 19.4.2019. godine u 17.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 28.6.2019. godine u 17.00 časova

 II TERMIN

dana 12.7.2019. godine u 17.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

9.       

 

 

MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO

 

 

APRILSKI

dana 18.4.2019. godine u 15.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 26.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 10.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 09.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

10.   

 

 

 

PRAVNO NORMIRANJE

(izborni predmet)

 

 

 

 

 

 

 

APRILSKI

dana 15.4.2019. godine u 10.30 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 25.6.2019. godine u 14.30 časova

 II TERMIN

dana 09.7.2019. godine u 14.30 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 11.9.2019. godine u 13.30 časova

II TERMIN

dana 25.9.2019. godine u 13.30 časova

OKTOBARSKI

dana 14.10.2019. godine u 13.00 časova

RASPORED ISPITA ZA STUDENTE IV GODINE STUDIJA 

U AKADEMSKOJ 2018/19. GODINI

 

Red. br.

PREDMET

ISPITNI ROK

DATUM I VRIJEME

1.       

 

GRAĐANSKO PROCESNO

PRAVO I

 

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 14.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 26.6.2019. godine u 10.00 časova

 II TERMIN

dana 10.7.2019. godine u 10.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 10.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 10.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

2.       

 

GRAĐANSKO PROCESNO

PRAVO II

 

APRILSKI

dana 17.4.2019. godine u 14.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 26.6.2019. godine u 10.00 časova

 II TERMIN

dana 10.7.2019. godine u 10.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 05.9.2019. godine u 10.00 časova

II TERMIN

dana 19.9.2019. godine u 10.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

3.       

 

MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO

APRILSKI

dana 24.4.2019. godine u 11.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

4.       

 

POSLOVNO PRAVO

(Ugovori u privredi i hartije od vrijednosti)

 

APRILSKI

dana 22.4.2019. godine u 15.45 časova 

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

5.       

 

UPRAVNO PRAVO MATERIJALNI DIO

APRILSKI

dana 12.4.2019. godine u 17.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

6.       

 

UPRAVNO PRAVO PROCESNI DIO

APRILSKI

dana 12.4.2019. godine u 17.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

7.       

 

INSTITUCIJE I PRAVO EU

APRILSKI

dana 10.4.2019. godine u 10.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

8.       

 

 

 

PRAVO INTELEKTUALNE SVOJINE

 

 

 

 

APRILSKI

dana 09.4.2019. godine u 13.30 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

9.       

 

 

RADNO I SOCIJALNO PRAVO

 

 

 

 

APRILSKI

dana 19.4.2019. godine u 13.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 27.6.2019. godine u 11.00 časova

 II TERMIN

dana 16.7.2019. godine u 11.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 02.9.2019. godine u 11.00 časova

II TERMIN

dana 16.9.2019. godine u 11.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

10.   

 

PREKRŠAJNO PRAVO

APRILSKI

dana 23.4.2019. godine u 17.00 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana 19.6.2019. godine u 09.00 časova

 II TERMIN

dana 03.7.2019. godine u 09.00 časova

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana 13.9.2019. godine u 09.00 časova

II TERMIN

dana 27.9.2019. godine u 10.00 časova

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

11.   

 

 

STEČAJNO PRAVO

(izborni predmet)

 

 

 

APRILSKI

dana 22.4.2019. godine u 15.45 časova

JUNSKO-JULSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

SEPTEMBARSKI

I TERMIN

dana ____________ godine u ________

II TERMIN

dana ____________ godine u ________

OKTOBARSKI

dana ____________ godine u ________

Pale, februar 2019. godine
PRODEKAN ZA NASTAVU                                                       
Doc. dr Radislav Lale                                              
DEKAN
Prof. dr Goran Marković

Štampa El. pošta

 

Pravni fakultet Univerziteta u Istočnom Sarajevu

Sjedište

Alekse Šantića br.3
71420 Pale
Republika Srpska - BiH
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Kontakt

Pale: +387 57 227 138 i +387 57 226 609;
Bijeljina: +387 55 211 390;
Srebrenica: +387 56 490 390;
Fax: +387 57 226 892