to top

Baza diplomanata

Pravni fakultet Univerziteta u Istočnom Sarajevu

Referent za opšte i pravne poslove

Na osnovu ukazane potrebe, radi proširenja obima posla, firma Nešković d.o.o. Bijeljina raspisuje

Oglas za prijem u radni odnos:

Referent za pravne i opšte poslove (m/ž) – 1 izvršilac

Opis poslova:
obavljanje opštih i kadrovskih poslova,
izrada pojedinačnih pravnih akata (ugovora, rješenja i drugih pravnih akata)
bavljenje pitanjima iz oblasti radnog prava,
pružanje pravne podrške u pripremi procedura, dozvola, uvjerenja, odluka i drugih
internih akata,
registracija novih poslovnih jedinica, ili promjena pravne forme postojećih poslovnica,
izrada, tumačenje i kontrola ugovora obligaciono-pravnog karaktera i komercijalnih ugovora, u skladu sa zakonskim propisima i interesima kompanije,
podrška u praćenju procedure saradnje sa inostranim partnerima,
aktivna podrška službi finansija u cilju naplate potraživanja i službi nabave u cilju sprečavanja kršenja ugovornih obaveza od strane dobavljača;
raskidi ugovora, naplata šteta,
zastupanje firme pred sudovima, upravnim te drugim državnim tijelima i institucijama,
sudjelovanje u rješavanju imovinsko-pravnih odnosa,
kontinuirano praćenje zakonske regulative,
ostali poslovi po nalogu rukovodioca ili direktora.

Uslovi:
VSS – završen pravni fakultet,
Minimalno godina radnog iskustva u struci,
poželjno položen pravosudni ispit,
poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)
vozačka dozvola B kategorije,
sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu,
sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima,
osoba treba da je komunikativana, odgovorna, pouzdana, da posjeduje
organizacijske, prezentacijske i motivacijske sposobnosti, i da je samoincijativna.

Mjesto obavljanja poslovnih aktivnosti:
Nešković d.o.o. Bijeljina

NUDIMO VAM:  Radni odnos i stimulativna primanja uz mogućnost napredovanja, te rast ličnog dohotka proporcionalno ostvarenim rezultatima rada.

Rok za podnošenje prijava: 17.10.2018. godine.

Više informacija na internet stranici www.posao.ba

Štampa El. pošta

Sjedište

Alekse Šantića br.3
71420 Pale
Republika Srpska - BiH
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Kontakt

Pale: +387 57 227 138 i +387 57 226 609;
Bijeljina: +387 55 211 390;
Srebrenica: +387 56 490 390;
Fax: +387 57 226 892